Everthing has changed..

8. july 2014 at 20:48 | Lady Romanette |  Diary.
Nikdy jsem nebyla moc na vztahy.
Zatím co moje kámošky střídaly kluky po pár měsících, já si užívala své volnosti. Až před 2 měsíci jsem začala 'konečně' chodit s jedním klukem. Říkejme mu Lee.
Ze začátku to bylo samé miláčku, zlatíčko a další nechutně přeslazené přezdívky, každý den po škole mě doprovázel na vlak a i o víkendech jsme byli pořád spolu.
A pak nastala menší krize. Teda, aspoň z mé strany. Pak mě vzal ven společně s jeho kámošema a kámoškou. A v jejich přítomnosti jsem byla pro něj vzduch. Doslova. Jenže to bych nebyla já, kdybych se neřídila heslem JAK TY NA MĚ, TAK JÁ NA TEBE. Jenže moje verze je trošku drsnější. A tak jsem se mu na znamení toho, že jsem naštvaná 3 dny neozvala. Jak na mobil, tak na FB.
Za těch pár dnů, jsem si tak nějak všecho přerovnala a začala se zase stahovat do své 'ulity'. Pak přišel školní výlet a ani mi nějak nechyběl. Dokonce ani když mu napíšu, že ho miluju, někde uvnitř cítím, že je to lež.
A počínaje dneškem je to víc než týden, co jsme se neviděli a mám pocit, že ho v nejbližší době ani vidět nechci.

 


Comments

1 Sodomagor. | Web | 9. july 2014 at 12:41 | React

Juhuu, těšila jsem se na tvůj první článek. Tvůj blog jsem našla v žebříčkám blogu.cz a hned mě zaujal designem, tak jsem tu každý den chodila a koukala, jestli tu náhodou nepřibyl článek.

Jinak k tomu co jsi napsala, promiň, ale pokud nejsi šťastná, ukonči to. Trápíš tím jeho, a hlavně i sebe.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement